Amortisör Hakkında

GAZLI AMORTİSÖR

Özdemir Amortisörde üretilen gazlı amortisörlerin birçok kullanım alanı mevcuttur. Yük kaldırmada, dengelemede, taşıma, çekme gibi birçok özelliğiyle kas kuvvetini ortadan kaldırıp kolay ve pratik çözümler sunarak birçok sektör tarafından tercih edilmektedir.

Gazlı Amortisör, içerisinde azot gazı ve bir miktar özel yağ ile çalışan, itici veya çekici görev üstlenen bir mekanizmadır. Kalitesi ve şık tasarımının yani sıra en önemli özelliği, açılma hızı düşük olması, yükü hafifletmesi ve sona dayandığında ise geri itme yapmayarak yükü dengede tutmasıdır.

Bütün bu özelliklerinin yanı sıra Özdemir Amortisörlerinin sunduğu teknik destek, kalitesi, şık tasarımı ve renk seçenekleriyle en iyi sonucu elde edersiniz.


AR-GE

ÖZDEMİR AMORTİSÖR yakalamış olduğu kalite ve güvenin verdiği gururun yanı sıra bununla da yetinmeyip gerek teknolojinin takibinde gerekse ürün portreyi açısından AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekte ve siz müşterilerimizin belirlediği uygulama alanlarında en iyi sonucu verecek yeni ürünler tasarlayıp, bu noktada da siz değerli mü?terilerimizi yalnız bırakmıyoruz. AR-GE çalışmalarında pazarlama ve mühendislik ekibimiz hitap ettiğimiz sektörle ilgili teknik bilgi, geliştirilebilirlik, pazar payı ve arz talep ilişkisini göz önünde bulundurarak çalışmalarını başlatır.