Kurumsal

HAKKIMIZDA

Özdemir Amortisör ; “FLEXLİFT” tescilli markası ile mobilya, otomotiv ve diğer sektörlerdeki bütün ihtiyaçları karşılamaktadır.
Özdemir Amortisör sahip olduğu ileri teknolojisi, tecrübeli teknik personeli ve yüksek kalitesi ile %100 müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Bu amaç doğrultusunda, ürün kalitesini; TSE ürün belgesi ve TUV EN ISO 9001:2000 kalite sistem sertifikası ile uluslar arası alanda kanıtlamıştır.
Başarımızın sırrı,  Özdemir Amortisör Kalitesini paylaşan siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvende saklıdır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul etmiş olan ekibimiz, bu uğurda çağdaş, dinamik, akılcı ve modern yaklaşımlarıyla, müşteri beklentilerine daima zamanında, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet üreterek,
cevap verebilecek alt yapıyı oluşturarak, gerek teknolojik gelişmeleri takip edip, gerekse bilinçli ve eğitimli personelleri sevk ve idare konusundaki dinamizmini ön plana çıkararak, modern ürünler tasarlayıp, çalışmalarını yenilikçi bir ruh ile çağın gerektirdiği rekabetçi yapıya uygun bir motivasyon ve konsantrasyonla, birlik beraberlik içerisinde takım ruhu ile sürdürmek kalite politikamızdır.